Odkład pszczeli 5 ramek Ostrowskiej

Cena: 400,00 zł 400.00


ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: Pszczeli Targ
Kod produktu: 19DC-468A4

Opis

Odkład pszczeli 5 ramek Ostrowskiej

odkład zawiera: 5 ramek obsiadanych przez pszczoły na czarno w tym: 3 ramki z czerwiem o pokryciu około 75% powierzchni plastra oraz 2 ramki osłonowe.
matka pszczela w odkładzie: matka młoda unasieniona naturalnie ze sprawdzonym czerwieniem, przyjęta przez pszczoły z odkładu, oznakowana odpowiednim dla danego roku kolorem. Do wyboru matka kraińska, kaukaska lub włoska
czerw w odkładzie: po matce poddanej do odkładu
leczenie pszczół w odkładzie: pszczoły w odkładzie leczone z Varroa Destructor 
ramki: odkład na ramkach Ostrowskiej, przygotowany na nowych ramkach i plastrach odbudowanych z węzy czerwionych po raz pierwszy.
wysyłka: 15 czerwca - 15 lipca.

Proces przygotowania odkładu wg niniejszego standardu trwa około 4 tygodnie. W tym czasie poddany jest systematycznej obserwacji i ocenie. Pszczoły w odkładzie pochodzą z hodowli własnej realizowanej w ramach programu #TAKdlaPszczół. Prowadzone przez nas z najwyższą starannością rodziny pozostają pod ścisłą opieką lekarza weterynarii i pszczelarza prowadzącego. Pszczelarz prowadzący: mgr inż. Rafał Szela.

Zamówiony odkład zapakowany jest w pudełko kartonowe, lekką transportówkę lub ul odkładowy 5 lub 7 ramkowy w zależności od wybranego wariantu zakupu.

Każdy opuszczający pasiekę #TAKdlaPszczół odkład jest dokładnie sprawdzony i przed wydaniem plombowany. Banderola wskazuje datę i godzinę jego sprawdzenia i zamknięcia. Daje to pewność, że nie dokonano ingerencji w zawartość odkładu w trakcie transportu.

Odbiór osobisty zamówionego odkładu możliwy jest do godz. 9:00 lub po godz. 19:00, po zakończeniu lotów pszczół. Odkłady przekazujemy w zamkniętych opakowaniach, nie otwieramy ich przed odbiorem. Ze względu na reżim higieniczny wprowadzony w pasiece #TAKdlaPszczół nie realizujemy zamówień z przekładaniem odkładów na miejscu do uli kupującego. W przypadku potrzeby osadzenia odkładu w ulu, nowy ul można zakupić w naszym sklepie.

Gwarantujemy, że każdy dostarczony odkład jest zgodny ze Standardem przyjętym w #TAKdlaPszczół i jest w pełni zdolny do dalszego rozwoju.

Zastrzegamy, że nie ponosimy odpowiedzialności za stan zdrowotny pszczół z zakupionego odkładu w okresie powyżej 3 tygodni od momentu zakupu.

 

 

 

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl