Ule styropianowe – rodzaje zastosowanie i cena 0
Ule styropianowe – rodzaje zastosowanie i cena

Ule styropianowe – rodzaje zastosowanie i cena.

Ule do pasieki to jeden z ważniejszych wyborów w karierze każdego pszczelarza. Wielkość ula rodzaj ramki czy sposób prowadzonej gospodarki  to często wiele pytań wymagających profesjonalnej i szczegółowej odpowiedzi.. To dziś w czasie zakupu decydujemy się na ul który pozostanie w pasiece na wiele lat.  Warto dokonac skrupulatnej analizy i skorzystać z naszej pomocy.

Czym są ule styropianowe?

Styropian to lekkie tworzywo, które znalazło bardzo szerokie zastosowanie wbudownictwie i wielu innych gałęziach przemysłu. Jest materiałem lekkim o bardzo dobrych własciwościach iziolacycjnych.  wymaga zabezpieczenia przed wpływem swiatła słonecznego.  le styropianowe są lekkie, można je z łatwością przenosić z miejsca na miejsce.  Za jednym razem możemy bez trudu przenieść cały pusty ul lub kilka korpusów.  Ule styropianowe zasiedlone przez pszczoły są wyrażnie lżejsze od ich drewnianych odpowiedników, co duża zaletą w gospodarce wędrownej.  

Ule styropianowe od PszczeliTarg.pl

W sklepie PszczeliTarg.ploferujemy  ule styropianowe białe nie malowane oraz pomalowane w kolorze niebieskim-zółtym, zielono szarym i rózowym. Ule można zamawiać w całych kompletach lub jako pojedyncze elementy w pełni ze sobą kompatybilne.  Kazdy kompletny ul złożony jest z dennicy korpusów gniazdowych i nadstawkowych, powałki i daszka. Dodatkowo można zamówić przegonki, pierścienie dystansowe, dennicowe poławiacze pyłku róznych typów oraz wybrać dennice zwykła lub higieniczna w róznych rozwiązaniach technicznych oraz podkarmiaczki. Z powodu niewielnkiej wagi elementów ula warto je spiąc przy pomocy specjalnych pasów lub przyłozyć cięzką kostką brukową.  Ważne by podczas silnych witrów pszczoły „nie straciły dachu nad głową”

Polecane ule styropianowe w naszym sklepie

Oferta sklepu internetowego PszczeliTarg.pl jest urozmaicona. W ciągłej dostępności posiadamy także uliki weselne i Mini Plus malowane lub nie Jest to idealny wybór do wychowu matek pszczelich. Produkt jest lekki imałych rozmiarów Ich własciwości izolacyjne sprawiają zę poddawane pmtki pszczele do niewielkiej ilości pszczól swietnie się w nich przygotowują do odbycia lotów godowych.

Ule (uliki) odkładowe 3i 6 ramkowe styropianowe  również są dostęne w wersji pomalowanej lub nie.  Są one bardzo pomocne w tworzeniu nowych rodzin pszczelich, które potrzebują stabilnych warunków termicznych szczególnie w początkowym okresie swego rozwoju.  Ule 6 ramkowe można z powodzeniem wykorzystywać do osadzania złapanych rojów lub wychowu matek pszczelich. 

Ceny uli styropianowych

W sklepie PszczeliTarg.pl ceny dla uli styropianowych wahają się od kilkudziesięciu złotych do kilkuset. Wszystko jest zależne od wielkości i konfiguracji ula. Najtańszy ul styropianowy w naszym sklepie to ulik weselny malowany do unasieniania matek pszczelich. Taki ulik można nabyć już w cenie bliskiej 75 zł. Zakup klasycznych uli styropianowych wiąże się z kwotą kilkuset złotych. Jest to zależne od ilości elementów,w zestawie W ciągłęj  posiadamy uliki 3, 6 ramkowe mieszczące się w granicach cenowych od 100 do 200 złotych  oraz ule pełnowymiarowe 10-cio-12-to ramkowe  w cenie od 500 złotych Pełno wymiarowe ule styropianowe oraz elementy do samodzulnej ich konfiguracji cięszą się w naszym sklepie bardzo dużym zainteresowaniem ora bardzo pozytywną opinią wsód kupujących.

Polecane ule styropianowe

Ule styropianowe są polecane ze względu na masę i gabaryty względem uli drewnianych. Jeśli szukasz funkcjonalnych uli dla swojej pasieki, to znajdziesz je u nas. Chętnie pomożemy w odpowiednim skonfigurowaniu zestawów uli do Twojej pasieki. Zapraszamy do składania zamówień w  naszym sklepie  PszczeliTarg.pl Wszelkie wątpliwości rozwiązemy wspólnie z tobą podczas kontaktu telefonicznego. Zapraszamy i służymy pomocą.

Nie czekaj sprawdź dostępnośc i zamów niezbędny dla Towjej psieki ul już dziś

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium