Sklep pszczelarski – czym się wyróżnia? 0
Sklep pszczelarski – czym się wyróżnia?

Sklep pszczelarski – czym się wyróżnia?

Wiele osób już z korzysta z jego zalet, ale jeszcze nie wszyscy wiedzą o jego cechach. Czym się wyróżnia sklep pszczelarski i co można w nim kupić? Poruszyliśmy tę kwestię w naszym artykule blogowym.

 

Pszczelarstwo w Polsce – istotne fakty

 

Dlaczego sklepy pszczelarskie odnotowują znaczny wzrost popularności? Przedstawiamy garstkę liczb na początek. Szacuje się, że w Polsce żyje około 60 mld pszczół, co daje 1,5 mln rodzin pszczelich. W 2020 roku w naszym kraju znajdowało się 46 tys. pszczelarzy i ok. 1,2 mln rodzin pszczelich (rojów). Od 2000 roku liczba pszczelarzy wzrosła o 5,6 tys., a od 2019 wzrosła o 1,1 tys. Z kolei od 2000 r. liczba rodzin pszczelich wzrosła o 315,5 tys. i w porównaniu z 2019 r. zanotowała wzrost o 51,4 tys. rodzin. Średnio jeden pszczelarz posiadał 25 rodzin pszczelich. Rodzi się więc konkluzja, że branża pszczelarska prężnie się rozwija z roku na rok.

 

Sklep pszczelarski – co go wyróżnia?

 

W sklepie pszczelarskim kupisz wszystkie, lub prawie wszystkie, produkty pszczele oraz wiele akcesoriów potrzebnych do prowadzenia pasieki i produkcji miodu. Poza tym masz gwarancję zakupów od zweryfikowanego sprzedawcy, a dzięki opiniom Klientów możesz się utwierdzić w tym przekonaniu o dobrze podjętym wyborze.  Opcje szybkiej płatności i sprawnej wysyłki choć są już swego rodzaju standardem, to również są bardzo na czasie. Dodatkowym smaczkiem jest chetna  do pomocy profesjonalna  obsługa Klienta. Odbywa się to poprzez różne kanały komunikacji, co sprawia, że każdy problem można rozwiązać i rozwiać niejedną wątpliwość.

 

Co kupisz w sklepie pszczelarskim?

 

Sztandarowym produktem każdego sklepu pszczelarskiego jest oczywiście miód. Możesz kupić różne rodzaje tego bursztynowego przysmaku, choćby naturalny miód spadziowy wielokwiatowy w formie płynnej, skrystalizowanej lub kremowanej. Woskowe świece umilą niejedną kolacje lub inne towarzyskie spotkanie. Kosmetyki i biżuteria pozwolą poczuć się zadbanym i wyjątkowym.  Oczywiście nie sposób zapomnieć ze podstawą istnienia kazdego sklepu pszczelarskiego są Pszczoły, ule, ramki  i wszelkie niezędne do ich obsługi akcesoria. Dłuta, radełka, drut, skrobaki, łopatki, podkurzacze, kraty i izolatory, klateczki, przegonki i podkarmiaczki i wiele innych to sprzęt pozwalający na sprawną obsługę rodzin. Gdy pszczoły przyniosą miód konieczną potrzebą staje się posiadanie miodarki i urzadzeń ułatwiających, pozyskanie, konfekcjonowanie i prawidłowe oznaczanie produktów przeznaczonych do sprzedaży.  Kazdego roku roku przynajmniej cześć plastrów w kazdym ulu powinna być wymieniona. W tej sytuacji koniecznoscią okaże się zakup miodarki słonecznej, elektrycznej lub parowej, zupełnie nowych ramek i węzy Rozpiętość dostępnych produktów jest więc bardzo szeroka  i  Pozwala, każdemu wybrać produkt odpowiedni do własnych oczekiwań.

 

Jaki sklep wybrać?

 

Chcesz kupić produkty pszczele, ule, pszczoły kosmetyki lub inne akcesoria ale nie wiesz gdzie warto to zrobić? Postaw na rzetelnego sprzedawcę by uniknąć rozczarowania. W pszczelarskim sklepie internetowym Pszczeli Targ z pewnością znajdziesz wszystkie wyżej wymienione produkty i odbierzesz wiele korzyści. Nie wahaj się ani chwili i złóż swoje zamówienie już dzisiaj. Starannie dobierając rozwiazania niezbene do Twoich potrzeb i oczekiwań staramy się by czas przeznaczony na zakupu nas lub rozmowę z naszą obsługą był dla Ciebie bogaty w  cenne informacje dodatkowe zarówno dotyczace pszczól jak i oferowanych produktów. Miła obsługa, szybkie płatności i sprawna wysyłka wartości na które możesz u nas liczyć. Zapraszamy do skorzystania z oferty zrobienia zakupów i pozostania z nami na dłużej. Już dziś możesz osobiście nas sprawdzić.

 

 

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium