Ule i rojnice

Podkarmiaczka ramkowa Dadant 3l Podkarmiaczka ramkowa Dadant 3l
Producent: Ratajczak
Cena: 31,90 zł
szt.
zobacz więcej

Ule i ramki

Głównym marzeniem każdego człowieka jest posiadanie dachu nad głową, czyli własnego domu bądź mieszkania, które zapewnia bezpieczeństwo. Tak samo jest w przypadku pszczół, dla których ul stanowi miejsce schronu. Jego wybór ma duże znaczenie dla całej hodowli. Niezależnie od tego, czy wolisz tradycyjne ule z drewna, czy idąc z duchem czasu, decydujesz się na ule poliuretanowe lub ule styropianowe cena jest zawsze adekwatna do jakości produktu. Internetowy sklep pszczelarski w swojej ofercie ma szeroki wybór uli, począwszy od wielkopolskich, które są znane w całym kraju, po uliki weselne.

Poza ulami posiadamy w sprzedaży również ramki do uli, stanowiące kolejne ważne wyposażenie każdej pasieki. Niezależnie od tego, czy posiadasz trzy, czy trzysta uli od czasu do czasu konieczna jest ich wymiana. Ramki są koniecznym produktem, gdy do gniazda poddawana będzie węza pszczela. Dzięki nim pszczoły mogą magazynować miód i inne produkty, które później bartnik użyje do produkcji nie tylko miodu, ale i świec czy mydełek.

Wybierając nasz sklep pszczelarski, zyskujesz gwarancję najwyższej jakości uli, ramek oraz innych znajdujących się w ofercie akcesoriów pszczelarskich.

Blog
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium