Pszczoły

Sukcesem dobrze prosperującej gospodarstwa są przede wszystkim pszczoły w dobrej pasieki. Gwarantują one wówczas właściwy rozwój całej rodziny oraz odpowiednie jej cechy. Stojąc więc na początku swojej pszczelarskiej przygody najlepiej odwiedzić nasz sklep pszczelarski, gdzie dostępne są nie tylko odkłady pszczele, ale także niezbędne sprzęty i akcesoria pszczelarskie.

 

Odkłady pszczele – do czego służą?

Kupując odkłady pszczele, na ramach znajduje się pożywienie oraz matka wraz z czerwiem, która zasili swoją pasiekę. Dla osób początkujących polecamy letnie odkłady, dzięki czemu rodzina będzie gotowa do zbiorów już w kolejnym roku. Z kolei, jeśli zależy nam pszczołach, które już mogą rozpocząć pracę, to proponujemy zakup odkładów przezimowanych. Wówczas zyskasz pewność, że cała rodzina jest zdrowa.

 

Murarki ogrodowe i akcesoria

Osoby, które chcą mieć pszczoły idealne do obserwacji, powinny zainwestować w murarki ogrodowe. Są to dzikie owady o małym zasięgu loty. Podglądanie ich życia stanowi bardzo ciekawą rozrywkę i jest w pełni bezpieczne. Większość murarek zbliżona jest do pszczół miodowych z tą różnicą, że nie tworzy kolonii.

Chcąc więc urozmaicić swoje gospodarstwo pasieczne, warto zainwestować w tego typu owady. Internetowy sklep pszczelarski zaprasza wszystkich do przeglądnięcia oferty i gwarantuje, że każdy znajdzie to, czego szuka. 

Blog
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium