Pszczoły

Sukcesem dobrze prosperującej gospodarstwa są przede wszystkim pszczoły w dobrej pasieki. Gwarantują one wówczas właściwy rozwój całej rodziny oraz odpowiednie jej cechy. Stojąc więc na początku swojej pszczelarskiej przygody najlepiej odwiedzić nasz sklep pszczelarski, gdzie dostępne są nie tylko odkłady pszczele, ale także niezbędne sprzęty i akcesoria pszczelarskie.

 

Odkłady pszczele – do czego służą?

Kupując odkłady pszczele, na ramach znajduje się pożywienie oraz matka wraz z czerwiem, która zasili swoją pasiekę. Dla osób początkujących polecamy letnie odkłady, dzięki czemu rodzina będzie gotowa do zbiorów już w kolejnym roku. Z kolei, jeśli zależy nam pszczołach, które już mogą rozpocząć pracę, to proponujemy zakup odkładów przezimowanych. Wówczas zyskasz pewność, że cała rodzina jest zdrowa.

 

Murarki ogrodowe i akcesoria

Osoby, które chcą mieć pszczoły idealne do obserwacji, powinny zainwestować w murarki ogrodowe. Są to dzikie owady o małym zasięgu loty. Podglądanie ich życia stanowi bardzo ciekawą rozrywkę i jest w pełni bezpieczne. Większość murarek zbliżona jest do pszczół miodowych z tą różnicą, że nie tworzy kolonii.

Chcąc więc urozmaicić swoje gospodarstwo pasieczne, warto zainwestować w tego typu owady. Internetowy sklep pszczelarski zaprasza wszystkich do przeglądnięcia oferty i gwarantuje, że każdy znajdzie to, czego szuka. 

PszczeliTarg.pl - Działamy by pomagać...

Rafał i Maciej Szela z nagrodą TVN

Maciej i Rafał Szela, współautorzy programu #TAKdlaPszczół, którego częścią jest Bank Pszczeli i sklep internetowy PszczeliTarg.pl z nagrodą Pozytywka Dzień Dobry TVN 

 

Pszczoły są wartością dla każdego z nas. Chcąc żyć, pracują także na naszą rzecz, nie oczekując niczego w zamian. Sklep pszczelarski PszczeliTarg.pl jest częścią programu #TAKdlaPszczół stworzonego po to, by otaczać je naszą wspólną troską...

Całkowity dochód ze sprzedaży miodu i produktów pszczelich, wyposażenia pszczelarskiego przeznaczamy na działania edukacyjne w ramach programu #TAKdlaPszczół oraz Bank Pszczeli oferującego nieodpłatną pomoc merytoryczną i materialną dla pszczelarzy poszkodowanych w wyniku całkowitego wytrucia lub zniszczenia ich pasiek.

Sklep pszczelarski Pszczeli Targ to nie tylko najwyższej jakości produkty. To także wiedza, doświadczenie i pasja, którą pragniemy dzielić się z Tobą każdego dnia – za pośrednictwem www.takdlapszczol.pl mediów społecznościowych.

Dlaczego pomagamy? W 2018 roku nieznany sprawca doprowadził do śmierci 2,5 miliona pszczół z 66 rodzin, w prywatnej pasiece Rafała Szeli, pomysłodawcy programu #TAKdlaPszczół. Pszczoły zostały całkowicie wytrute przy użyciu silnie szkodliwego dla nich insektycydu. Dzięki wsparciu tysięcy osób do naszej pasieki powróciło życie. Wiedzieliśmy jednak, że dobro, którym zostaliśmy obdarowani, powinno dać początek czemuś więcej. Tak powstał program #TAKdlaPszczół i pierwszy w Polsce Bank Pszczeli. Czytaj więcej >

Sklep pszczelarski Pszczeli Targ prowadzony jest przez Stowarzyszenie Pro Regione, organizację non-profit z sukcesami działającą już od ponad 14 lat. 

PszczeliTarg.pl został uruchomiony we współpracy z platformą Shoper, która udostępniła swój system dla naszego sklepu.

Płatności Shoper    Shoper
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium