Filtry
Cena
  • od
    do
Promocja

Odkład pszczeli 

Jaki odkład pszczeli kupić? Chcąc skutecznie prowadzić rodzinę pszczelą w przyszłości, warto zwrócić uwagę na kilka szczegółów już na etapie zakupu, których pominięcie może zaważyć na naszym sukcesie i satysfakcji w tym i kolejnych sezonach. Dobrze przygotowany odkład pszczeli powinien składać się w szczególności z pszczół młodych dających szansę rozwoju całej rodzinie oraz czerwiu w różnym stadium rozwojowym po matce poddanej do odkładu. 

Odkład pszczeli powinien być osadzony na nowych ramkach i węzie, co skutecznie ogranicza występowanie niepożądanych patogenów. Pszczoły w odkładzie powinny być niezwłocznie leczone przez sprzedającego, by wolne od Varroa Destructor wychowały liczne i zdrowe pokolenia pszczół zimowych. Pozwala to na pozyskanie znacznych ilości miodu w kolejnym sezonie. Warto pamiętać, że pszczoły tworzące odkład pszczeli w sezonie, w którym stały się odrębną rodziną nie przyniosą miodu. Ich najważniejszym zadaniem jest rozwój.

Oferowane przez nas odkłady pszczele przygotowujemy dla Ciebie w cyklu miesięcznym. Oznacza to, że nowo utworzony odkład spędza pod naszą ścisłą opieką około miesiąca i poddany jest specjalnej opiece. W przypadku ramek mniejszych każdy odkład pszczeli składa się z 5 ramek przez pszczoły na czarno. W przypadku większych ramek z 4.

Pszczoły odkładzie osadzamy na nowych ramkach z wykorzystaniem węzy najwyższej jakości i poddajemy leczeniu. Działamy rozważnie i konsekwentnie, dlatego decydując się na odkład pszczeli przygotowany w naszej pasiece możesz spać spokojnie... 

Odkład pszczeli przygotowujemy dla Ciebie na wszystkich standardowych rozmiarach ramek. Więcej szczegółów o sposobie przygotowania odkładów znajdziesz w opisie poszczególnych produktów.

 

Odkłady pszczele

PszczeliTarg.pl - Działamy by pomagać...

Rafał i Maciej Szela z nagrodą TVN

Maciej i Rafał Szela, współautorzy programu #TAKdlaPszczół, którego częścią jest Bank Pszczeli i sklep internetowy PszczeliTarg.pl z nagrodą Pozytywka Dzień Dobry TVN 

 

Pszczoły są wartością dla każdego z nas. Chcąc żyć, pracują także na naszą rzecz, nie oczekując niczego w zamian. Sklep pszczelarski PszczeliTarg.pl jest częścią programu #TAKdlaPszczół stworzonego po to, by otaczać je naszą wspólną troską...

Całkowity dochód ze sprzedaży miodu i produktów pszczelich, wyposażenia pszczelarskiego przeznaczamy na działania edukacyjne w ramach programu #TAKdlaPszczół oraz Bank Pszczeli oferującego nieodpłatną pomoc merytoryczną i materialną dla pszczelarzy poszkodowanych w wyniku całkowitego wytrucia lub zniszczenia ich pasiek.

Sklep pszczelarski Pszczeli Targ to nie tylko najwyższej jakości produkty. To także wiedza, doświadczenie i pasja, którą pragniemy dzielić się z Tobą każdego dnia – za pośrednictwem www.takdlapszczol.pl mediów społecznościowych.

Dlaczego pomagamy? W 2018 roku nieznany sprawca doprowadził do śmierci 2,5 miliona pszczół z 66 rodzin, w prywatnej pasiece Rafała Szeli, pomysłodawcy programu #TAKdlaPszczół. Pszczoły zostały całkowicie wytrute przy użyciu silnie szkodliwego dla nich insektycydu. Dzięki wsparciu tysięcy osób do naszej pasieki powróciło życie. Wiedzieliśmy jednak, że dobro, którym zostaliśmy obdarowani, powinno dać początek czemuś więcej. Tak powstał program #TAKdlaPszczół i pierwszy w Polsce Bank Pszczeli. Czytaj więcej >

Sklep pszczelarski Pszczeli Targ prowadzony jest przez Stowarzyszenie Pro Regione, organizację non-profit z sukcesami działającą już od ponad 14 lat. 

PszczeliTarg.pl został uruchomiony we współpracy z platformą Shoper, która udostępniła swój system dla naszego sklepu.

Płatności Shoper    Shoper
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium